Zabieg usuwania tatuaży dzięki użyciu nowoczesnych laserów są bardzo skuteczne.
Usunięcie barwnika polega na rozbiciu cząstek pigmentu i wchłonięciu ich przez organizm.

usuwanie tatuazy nowy sacz laserem

Zabieg usuwania tatuaży trwa w zależności od ich wielkości zazwyczaj ok 5 – 30 minut. Usuwamy tatuaże w kolorze czarnym i kolorowym, wykonanego profesjonalnie i amatorsko.

Tatuaż można również rozjaśnić aby potem przykryć go innym tzw. „cover” (skóra po zagojeniu przyjmuje pigment tak samo jak miejsce gdzie nigdy nie było tatuażu)

Ból odczuwany w trakcie zazwyczaj jest mniejszy niż przy tatuowaniu.

Zainteresowany? Umów się na bezpłatną konsultację!

Centrum Laserowe Beauty Derm

ul. Romanowskiego 11/4

33-300 Nowy Sącz

Tel.: 18 442 01 45

Profesjonalny gabinet, najnowocześniejszy sprzęt, bezpieczny zabieg!

Zabieg usuwania tatuażu odbywa się po darmowej konsultacji. Podczas pierwszej sesji zanika część barwnika. Ilość sesji do pełnego usunięcia tatuażu zależy od składu i rodzaju użytego barwnika, głębokości aplikacji oraz jego wielkości i kolorów. Nie w każdym przypadku możliwe jest całkowite usunięcie lub rozjaśnienie.

Zazwyczaj całkowite usunięcie tatuażu wymaga przeprowadzenia kilku zabiegów (średnio 3 – 7). Zależy jak głeboko znajduje się barwnik, jakiego jest rodzaju, koloru oraz ważna jest  indywidualna reakcja organizmu na działanie lasera. Najłatwiej usunąć wzory w ciemnych kolorach. Zabiegi wykonuje się w odstępach 4 – 8 tygodni. Nie w każdym przypadku jest możliwe całkowite usunięcie lub rozjaśnienie tatuażu.

Stosowane lasery charakteryzują się bardzo gęstą wiązką promienia, która powoduje rozbicie cząstek pigmentu na mniejsze fragmenty. Są one na tyle małe, że mogą być bezpiecznie wchłonięte i wydalone przez organizm.

Całkowite usunięcie tatuażu może wymagać przeprowadzenia kilku sesji, czasem może być niemożliwe. Rozjaśnienie  tatuażu zazwyczaj jest widoczne już po pierwszym zabiegu.

Używane przez nas lasery Picosekundowy i  Nd:YAG Q-switch są systemami odpowiadającymi najnowszym standardom i zmniejszają ryzyko powstania blizn czy powikłań do minimum.

Zabieg laserowego usuwania tatuażu jest mało bolesny (wykonanie tatuażu jest bardziej bolesne) i znieczulenie miejscowe nie jest konieczne. Zastosowanie naszej metody niesie minimalne ryzyko powikłań i powstania blizn.

Strzały lasera powodują delikatne powierzchowne uszkodzenia naskórka, które szybko się goją. Po kilku dniach drobne strupki odpadają odkrywając zaczerwieniony naskórek, który należy chronić przed słońcem (kremem z wysokim filtrem).

*Zdjęcia przedstawiają efekty u konkretnego klienta. Uzyskanie efektów przedstawionych na zdjęciach nie zawsze może być możliwe w przypadku każdego klienta. Efekty  zabiegu mogą się różnic w zależności od indywidualnych cech, liczby zabiegów, kondycji skóry, stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!