Zabieg usuwania tatuaży dzięki użyciu nowoczesnego, medycznego lasera jest bardzo skuteczny.
Usunięcie barwnika polega na rozbiciu cząstek pigmentu i wchłonięciu ich przez skórę.

usuwanie tatuazy nowy sacz laserem

Zabieg usuwania tatuaży trwa w zależności od ich wielkości 5 – 20 minut. Usuwamy tatuaże w kolorze czarnym i kolorowym, wykonanego profesjonalnie i amatorsko.

Tatuaż można również rozjaśnić aby potem przykryć go innym tzw. „cover” (skóra po zagojeniu przyjmuje pigment tak samo jak miejsce gdzie nigdy nie było tatuażu)

Ból odczuwany w trakcie zazwyczaj jest mniejszy niż przy tatuowaniu.

Zainteresowany? Umów się na bezpłatną konsultację!

Centrum Laserowe Beauty Derm

ul. Romanowskiego 11/4

33-300 Nowy Sącz

Tel.: 18 442 01 45

Profesjonalny gabinet, najnowocześniejszy sprzęt, bezpieczny zabieg!

Zabieg usuwania tatuażu odbywa się po darmowej konsultacji. Podczas pierwszej sesji zanika część barwnika. Ilość sesji do pełnego usunięcia tatuażu zależy od jego wielkości i kolorów.

  • Zaniknięcie tatuażu po pierwszej wizycie60%

Całkowite usunięcie tatuażu wymaga przeprowadzenia kilku zabiegów (średnio 3 – 7). Zależy jak głeboko znajduje się barwnik, jakiego jest rodzaju, koloru oraz ważna jest  indywidualna reakcja organizmu na działanie lasera. Najłatwiej usunąć wzory w ciemnych kolorach. Zabiegi wykonuje się w odstępach 4 – 8 tygodni.

Stosowany laser charakteryzuje się bardzo gęstą wiązką promienia, która powoduje rozbicie cząstek pigmentu na mniejsze fragmenty. Są one na tyle małe, że mogą być bezpiecznie wchłonięte i wydalone przez organizm.

Całkowite usunięcie tatuażu może wymagać przeprowadzenia kilku sesji. Wybielenie tatuażu będzie widoczne już po pierwszym zabiegu.

Używany przez nas laser Nd:YAG Q-switch jest systemem odpowiadającym najnowszym standardom i zmniejsza ryzyko powstania blizn czy powikłań do minimum.

Zabieg laserowego usuwania tatuażu jest mało bolesny (wykonanie tatuażu jest bardziej bolesne) i znieczulenie miejscowe nie jest konieczne. Zastosowanie naszej metody niesie minimalne ryzyko powikłań i powstania blizn.

Strzały lasera powodują delikatne powierzchowne uszkodzenia naskórka, które szybko się goją. Po kilku dniach drobne strupki odpadają odkrywając zaczerwieniony naskórek, który należy chronić przed słońcem (w razie konieczności kremem z wysokim faktorem).

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!