Nasz gabinet

kosmetyczka nowy sacz
Osiągnięcia
3 marca 2016
 

Centrum Kosmetyczno-Laserowe Beauty Derm zostało założone w 1988 roku przez Janinę Skrabską dyplomowaną kosmetyczkę, wizażystkę, pasjonatkę i prekursorkę kosmetyki najnowszej, autorkę licznych artykułów w prasie i programów kosmetycznych w telewizji.

Nasze Centrum Laserowe prowadzone jest przez mgr Annę Pławecką kosmetologa z 17-letnim stażem, absolwentkę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Studiów Podyplomowych Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej o kierunku "Kosmetologia w Medycynie Estetycznej".

Specjalistka Kosmetologii w Medycynie Estetycznej, specjalistka zabiegów laserowych, makijażu permanentnego Long Time Liner, twórczyni autorskich programów odmładzania, skutecznego leczenia trądziku, usuwania owłosienia, rozszerzonych naczynek, cellulitu, rozstępów i modelowania sylwetki - wyszczuplania. Lureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Najlepsza Kosmetyczka" 2014 oraz zdobywczyni tytułu "Mistrz Urody - Najpopularniejsza Kosmetyczka 2015 roku" w Plebiscycie Gazety Krakowskiej.

O patronat medyczny nad naszymi zabiegami dba lek. med. Andrzej Skrabski nestor medycyny estetycznej w Nowym Sączu, wykonujący zabiegi z medycyny estetycznej od 20 lat - jako jeden z pierwszych w Polsce.

Beauty - Derm Centrum Kosmetyczno Laserowe to siła 30 lat doświadczenia, profesjonalizmu, nowoczesności i uczciwości zawodowej przekazanej przez matkę - córce. Zabiegi nowoczesne, wysokospecjalistyczne, tworzenie autorskich programów leczenia i pielęgnacji są priorytetem naszej firmy rodzinnej. Za profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie otrzymaliśmy prestiżowe Ogólnopolskie Wyróżnienie "Najlepszy Gabinet Roku - Super Salon".

Wszystkie nasze umiejętności potwierdzone są dyplomami certyfikatami, które pacjent-klient ma do wglądu na ścianach poczekalni i gabinetów. Na bieżąco uzupełniamy wiedzę o wszelkich nowościach światowych uczestnicząc we wszystkich prestiżowych seminariach i kongresach w kraju i za granicą.

Beauty - Derm Centrum Laserowo-Kosmetyczne zajmuje pomieszczenia I piętra zabytkowej kamienicy położonej w urokliwym miejscu Nowego Sącza. Jest ostatnią kamienicą krótkiej ulicy Romanowskiego, która wychodzi z Rynku i biegnie w kierunku rzeki Dunajec. To urokliwe miejsce sprawia że wiosną i latem przy otwartych drzwiach tarasowych w Centrum czuje się podmuch świeżego powietrza znad Dunajca i słyszy śpiew ptaków.

Cisza, spokój, relaksująca muzyka ukoi nerwy najbardziej zabieganej klientki. Odrestaurowane stylowe pomieszczenia i bardzo nowoczesne wyposażenie gabinetów stwarzają niepowtarzalny klimat. Beauty - Derm Centrum Laserowo - Kosmetyczne jest przestronne z wydzielonymi gabinetami: kosmetycznym, medycyny estetycznej i laseroterapii, masażu oraz stylizacji paznokci i recepcją.
W wygodnej poczekalni klientka ma możliwość wypicia filiżanki kawy, czy herbaty i zapoznać się z bardzo obszerną ofertą i licznymi certyfikatami, które są wymiernikiem kompetencji personelu.