Paralaksa tła

Osiągnięcia

usuwanie tatuaży nowy sacz
Nasz gabinet
3 marca 2016
Usuwanie Tatuaży w Nowym Sączu
Przed i Po
3 marca 2016

Przez 30 lat działalności naszego gabinetu w Nowym Sączu otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród.

Jednak największą satysfakcją jest zadowolenie naszych klientów!

Ogólnopolskie Wyróżnienie Najlepszy Gabinet Roku - nasze Centrum Kosmetyczno - Laserowe w Nowym Sączu otrzymało za profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie wyróżnienie "Super Salon - Najlepszy Gabinet Roku".

Właściciele Centrum Kosmetyczno - Laserowego są członkami Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego, Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej, Klubu Kosmetyki Najnowszej oraz Francuskiego Towarzystwa Les Nouvelles Estetigue. Ogromnym zaszczytem było dla nas otrzymanie Ogólnopolskiej Nagrody "Super Salon - Najlepszy Gabinet Roku".

Najlepsza Kosmetyczka w Polsce - nagroda za wiedzę na temat kosmetologii i medycyny estetycznej. przyznawana w ogólnopolskim konkursie teoretycznym i praktycznym. Jako jedyna z małopolski mgr Anna Pławecka otrzymała ten prestiżowy tytuł.

Najpopularniejsza Kosmetyczka w Małopolsce w plebistycie czytelników Gazety Krakowskiej "Mistrz Urody".

Wszystkie osiągnięcia, dyplomy i certyfikaty potwierdzające kwalifikacje można zobaczyć w naszym gabinecie w Nowym Sączu, ul. Romanowskiego 11/4.

 
 

"Nie wyobrażam sobie innego zawodu dla siebie. Miłość do niego zaszczepili we mnie moi rodzice. To z nimi jeździłam na specjalistyczne kongresy, targi i pokazy kosmetyczne nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

Co jest najważniejsze w mojej pracy? –Oczywiście ludzie. Zadowolone klientki, które do mnie wracają. Jest to dla mnie ukoronowanie moich starań."
- mgr Anna Pławecka.